Krkonoše

Krkonoše  - víkend na horách v září  04/09 pátek  - 06/09 neděle
Vážení přátelé pohybu a dobré nálady.
Zveme vás na zájezd do Krkonoš, protože jej vede naše skvělá průvodkyně při Hrnem Brnem Ivanka Augustová. Takže… skvělá nálada zaručená.               Celý program je vhodný i pro seniory a děti.
                           Vycházky a trasy jsou středně náročná pěší turistika po zpevněných turistických cestách.

Těší se na vás   a šťastné kroky přeje                SaBBa a Ivanka Augustová

Program zájezdu:
1. den - pátek:
v ranních hodinách odjezd z Brna do západních Krkonoš, první zastávka v Harrachově, prohlídka města, návštěva místní sklárny, možnost občerstvení v nedalekém pivovaru. Pěší procházka k Mumlavským vodopádům, přejezd do Jánských Lázních. Prohlídka centra s historickými budovami a kolonádou. Ubytování.

2. den - sobota: po snídani se vydáme na celodenní výlet po hřebeni Krkonoš. Z Jánských Lázní vyjedeme kabinovou lanovkou  - Černohorský expres - na Černou horu, odsud budeme pokračovat hřebenovkou, která patří k nejkrásnějším trasám Krkonoš. Výhledy na majestátnou Sněžku, jejíž velikost zvýrazňuje strmý Obří důl, jsou nezapomenutelné. K občerstvení a odpočinku po trase budeme moci využít třeba Pražskou boudu, chatu Výrovku nebo nejstarší chatu této oblasti Luční boudu. Pokračujeme až na nejvyšší vrchol Krkonoš a ČR, Sněžku. Zde si můžeme nechat orazítkovat dopis v nejvýše položené poštovní stanici v Čechách tzv. Poštovně nebo se zde můžeme občerstvit po středně náročném výstupu. Odsud je možno sjet lanovkou do Pece pod Sněžkou, kdo bude chtít, může zvolit trasu zpět přes Růžohorky. K večeru odjezd autobusu z Pece pod Sněžkou do Jánských lázní zpět na ubytování.

3. den - neděle: po snídani a předání pokojů využijeme dopoledne k procházce k prameni Labe. Z Horních Míseček přejedeme místní dopravou k Vrbatově boudě. Po hřebenové cestě pokračujeme k Vrbatově návrší a dále k prameni řeky v  na Labské louce 1387 m n. m.. , návrat na Horní Mísečky. Nemůžeme vynechat návštěvu Špindlerova Mlýna,  vyhlášeného  horského střediska a prvního města, kterým Labe protéká (přibližně 8 km od pramene).  Procházka městem, pozdní oběd a odjezd zpět na Moravu. Příjezd do Brna ve večerních hodinách.

Cena 3.490,- Kč zahrnuje: autobusovou dopravu, 2x ubytování v hotelu nebo penzionu ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích,  2x snídaně, služby průvodce.Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, příplatek za nástupní místo (při min.počtu 6 osob), vstupy, jízdné místní dopravou (lanovka, bus). Vstupy: sklárna Harrachov 150Kč/os, lanovky 350 Kč, doprava místním busem 120 Kč/os.
PŘIHLÁŠKY
Věra Lechnerová        produktová manažerka - CK KM TRAVEL - centrála Hodonín
Telefon: 518 340 200 | E-mail: h1@kmtravel.cz | Web: www.kmtravel.cz
Cestovní kancelář KM TRAVEL - Brněnská 59A, 695 01 Hodonín

 

 

Děkujeme institucím, které pomáhají při realizaci našich akcí.

MAGISTRÁT MĚSTA BRNA
JIHOMORAVSKÝ KRAJ, RODINNÁ POLITIKA
MČ BRNO KOMÍN
BRNO  ZDRAVÉ MĚSTO
NADACE ZDRAVÍ PRO MORAVU