VÝSTAVA Máme různý věk, ale patříme k sobě

10.09.2015 16:29

VÝSTAVA    MÁME RŮZNÝ VĚK, ALE PATŘÍME K SOBĚ
1.10. - 8. 11. 2015  

Společenské centrum Brno - Bystrc, Odbojářská 2 Neustále slyšíme, jak spolu lidé nevychází, jak senioři nadávají na juniory,

mládež si necení starších.  „Aktivní babičky a taky dědečkové“ spolupracují se všemi aktivními lidmi bez ohledu na věk. Abychom získali pozitivní příklady, požádali jsme naše hodně dospělé přátele a příznivce, aby na fotografiích zachytili společný život různých generací. Pro získání pohledu také z druhé strany, požádali jsme paní učitelku Ivu Brabcovou z MŠ Skřivánek z Bystrce a paní učitelku Radku Kubátovou ze ZŠ Úvoz, aby s dětmi namalovaly výkresy na téma: „Jak vidím dědečka a babičku“.

Jak dopadlo snažení malých i dospělých umělců?

Přijďte se podívat do výstavních prostor Společenského centra, kde si můžete prohlédnout výkresy brněnských dětí z MŠ Skřivánek Brno - Bystrc a ze ZŠ Úvoz. Současně také fotografie, na kterých prarodiče se svými vnuky sdílí něco společného; čas, oděv, záliby, akci.

Výstavní prostory jsou otevřené v pondělí a v pátek od 15. do 18. hodiny. Můžete si domluvit jiný čas na telefonním čísle 546 125 200.

Všem velmi děkujeme a těšíme se na „Diskotéku pro všechny“, při které autory výtvarných děl oceníme.

 

Děkujeme institucím, které pomáhají při realizaci našich akcí.

MAGISTRÁT MĚSTA BRNA, ODBOR ZDRAVÍ
JIHOMORAVSKÝ KRAJ, RODINNÁ POLITIKA
MČ BRNO KOMÍN
BRNO  ZDRAVÉ MĚSTO
NADACE ZDRAVÍ PRO MORAVU

    

                                     

   

NADACE ZDRAVÍ PRO MORAVU                                                                        

MČ Brno-Komín